O Nas

Z tej strony Iza i Tomek. Zawsze lubiliśmy podróże, jednak odkąd w 2015 r. zostaliśmy rodzicami Laury, a w 2018 r. Tymka, paradoksalnie jeździmy więcej i intensywniej. Bardzo lubimy nasz dom, ale jeszcze bardziej lubimy odkrywać nowe miejsca i spędzać aktywnie czas.

We czwórkę stanowimy DrużynęW_ podróży.

Dlaczego blog?

Pomysł na podzielenie się naszymi przygodami zrodził się w mojej głowie podczas wakacji w Kalabrii. Przygotowując się do wyjazdu i planując wycieczki, przeglądałam różne blogi szukając inspiracji. Skoro brałam, to pomyślałam, że może warto dać coś od siebie oraz utrwalić wspomnienia –  przede wszystkim dla nas samych.

Na blogu będę umieszczać relacje i zdjęcia z miejsc, w których byliśmy i które zwiedziliśmy. Opiszę nasze wrażenia oraz zamieszczę praktyczne informacje czy porady związane z podróżami z dziećmi z perspektywy rodzica. Nie zmienia to faktu, że wszystkie opisywane miejsca równie dobrze można zwiedzać i bez dzieci. Blog jest skierowany do każdego lubiącego podróże:)

Wierzę, że bez poznania choćby wycinka historii jakiegoś miejsca nie do końca możemy poczuć jego klimat. Dlatego w moich wpisach będę zawsze starała się przemycić trochę informacji historycznych.

Zachęcam do kontaktu, jeśli macie ochotę podzielić się ze mną swoimi odbytymi podróżami czy pomysłami oraz do obserwowania naszego profilu na IG oraz FB.

Mam nadzieję, że moje wpisy zachęcą Was do odkrywania świata z dziećmi. Nie zawsze jest łatwo, ale na pewno się da i można z tego czerpać mnóstwo radości. A skoro to czytacie to znaczy, że macie ochotę spróbować lub już planujecie swoją własną podróż.

Iza